.

Aktywne filtry

Na specjalną okazję, jaką jest Boże Narodzenie, przygotowaliśmy rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami, które zachwycą każdego! Choinka to bez wątpienia najważniejszy element wystroju domu podczas tego typu świąt, dlatego zadbaj o to, aby była wyjątkowa nie tylko dla Ciebie, ale i wszystkich członków Twojej rodziny! Od czego zacząć dekoracje? Bombek, światełek, girland? Czegoś jeszcze brakuje? Może szpica na choinkę? W naszej ofercie możesz wybrać odpowiedni spośród różnych kolorów i wzorów. Mogą przybrać dowolną formę, która będzie pasowała do Twojego stylu i tego, jak planujesz w tym roku ubrać to jedyne w swoim rodzaju drzewko świąteczne. 

Szpice na choinkę - nie tylko gwiazdy

Zyskujące na popularności czubki na choinkę zachwycają coraz bardziej swoimi nietypowymi kształtami oraz formami. Już nie musi być to klasyczna gwiazda - szpic na choinkę może przyjąć formę prostą i jednolitą lub wesołą, prezentują aniołka czy mikołaja. Daj się porwać inspiracjom z kolorowych gazet i zaczerpnij pomysłów na tę zimę - stwórz taką choinkę, której Twoja rodzina nie zapomni przez długie lata! Tylko co wybrać? Do wszystkich wielbicieli klasyki oraz elegancji trafi z pewnością Czubek Szpic Choinkowy. Dostępny w kilku kolorach, przepięknie błyszczący, będzie pasować do każdej kompozycji. Idealnie zgrywa się z różnymi zdobieniami choinkowymi, a nawet występuje w zestawie bombek szklanych choinkowych (16 sztuk). Szczególnym uznaniem wśród wielu klientów cieszy się czubek Święty Mikołaj o bogatej kolorystyce. Ręcznie malowany i starannie wydmuchany spodoba się nie tylko dzieciom, ale również osobom starszym dzięki nawiązaniu do tradycji świąt.

Dekoracje na długie lata

Męczy Cię coroczna konieczność wymiany ozdób choinkowych, ponieważ część z nich uległa zniszczeniu? Rozumiemy to, dlatego w DecorGURU gwarantujemy dobrą cenę produktów idącą w parze z ich doskonałą jakością. Korzystamy z wysokiej jakości szkła, troszczymy się o każdy szczegół produkcji czubków na choinkę, które trafiają potem do Twoich rąk. Korzystamy z bogatej palety barw, aby trafić w gusta każdego klienta. Wykorzystywane do malowania farby są przetestowane i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dokładne pokrycie oraz ich wysoka jakość sprawia, że kolory nie będą płowiały i odpryskiwały nawet po długich latach użytkowania. Wystarczy, że umieścisz bombkę w odpowiednim kartonie (w który pakujemy ją do wysyłki), a następnego roku wyjmiesz i bez żadnego uszczerbku na jej wyglądzie ponownie wykorzystasz. Większość dekoracji wykonujemy ręcznie. Malowaniem szpiców na choinki zajmują się profesjonalni artyści, dzięki czemu każdy artykuł jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W naszym sklepie poczujesz prawdziwą magię świąt, którą możesz przenieść do swojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Mamy wiele przepięknych dekoracji świątecznych, sprawdź!