.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Choinka to niezaprzeczalnie jeden z najpiękniejszych symboli Bożego Narodzenia. Warto zadbać o to, aby nie tylko w czasie świąt, ale również zaraz po nich prezentowała się wspaniale. Jeżeli więc pragniesz, by Twoje drzewko przetrwało w nienagannym stanie przynajmniej do Nowego Roku, zachęcamy do przejrzenia katalogu DecorGURU. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co niezbędne do celebrowania świąt Bożego Narodzenia Dzięki proponowanym artykułom czas ten będzie uroczysty i przytulny zarazem. W ofercie mieszczą się np. stojaki pod choinki, które będą solidną podporą dla Twojego drzewka i zapewnią mu pożądaną stabilność.

Stojaki pod choinkę - stały punkt ciężkości

Stojaki pod choinkę pochodzące z oferty DecorGURU są ważnym elementem ekspozycyjnym, ponieważ zapewniają stały punkt ciężkości drzewka. Niezależnie od siły nacisku na donicę, choinka będzie stała pewnie i nie zachwieje się ani na moment. Bardzo często zdarza się bowiem sytuacja, że w wyniku przeciążenia, które może wynikać na przykład z asymetrii, świąteczne drzewko trudno jest utrzymać w pionowej, stabilnej pozycji. 

W DecorGURU wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i polecamy stojaki pod choinki, które w sprytny sposób sprawią, że Twoja bożonarodzeniowa choinka nie przewróci się w najmniej spodziewanym momencie. Wartym uwagi jest między innymi duży stojak o średnicy 295 mm i wysokości 250 mm. Jego maksymalny otwór mocowania wynosi 100 mm, natomiast waga to 2,5 kg. Posiada mocowanie w dwóch punktach - wkład do mocowania na śrubę znajduje się w dolnej części, natomiast na górze umieszczony został wkład trzypunktowy. Stojak ma bardzo dużą pojemność wodną. W zależności od rozmiaru drzewka, a konkretnie średnicy jego pnia, istnieje możliwość wyregulowania wielkości otworu montażowego. Duży stojak na choinki przeznaczony jest do świerków, jodeł, daglezji czy sosen o wysokości do 2,5 metra. Pojemność donic wynosi 10 litrów. Po zdemontowaniu elementów konstrukcyjnych produkt może pełnić funkcję stabilnej donicy.

Inne propozycje stojaków na choinki

W swoim asortymencie mamy również plastikowe stojaki pod choinkę, które zawierają trzy śruby oraz pojemnik na wodę. Udekorowane zostały wzorami w postaci płatków śniegu, co sprawia, że wyjątkowa atmosfera świąt Bożego Narodzenia będzie wręcz namacalna. W plastikowym stojaku na choinkę można umieścić drzewko o maksymalnej średnicy pnia 14,5 cm. Trzy śruby o długości 11 cm zadbają o to, aby choinka nie przewróciła się, a stabilnie trzymała pion w stojaku, którego wysokość sięga 18,5 cm. Średnica podstawy wynosi 39 cm. To bez wątpienia produkt, z którym właściwie zaaranżujesz świąteczne wnętrze, gdyż dostępny jest w kolorze zieleni kojarzącym się z choinką i bożonarodzeniowym klimatem. 

Metalowy stojak do choinki w zielonym kolorze Nella pomieści drzewko o maksymalnej średnicy pnia 7 cm, a zatem doskonale sprawdzi się przy niewielkich choinkach. Zastosowany w stojaku system stabilizujący sprawi, że Twoje świąteczne drzewko osadzi się pod własnym ciężarem na specjalnym bolcu. Dodatkowym elementem zapewniającym stabilność jest zamontowane w stojaku pokrętło. Wysokość wynosi 21 cm, tyle samo, co średnica podstawy.

Wybór stojaków na choinki jest naprawdę bogaty i z całą pewnością każdy znajdzie u nas odpowiedni względem swoich potrzeb. Zapraszamy!