Bożonarodzeniowe kwiaty

Kwiaty bożonarodzeniowe to bez wątpienia wyjątkowy akcent, jeżeli chodzi o ten magiczny okres w roku. Nadają świętom uroczystej oprawy i wspaniale dekorują wnętrze, sprawiając, że zyskuje na przytulności. Bożonarodzeniowe kwiaty można ustawić na świątecznym stole, w jego centralnym miejscu, ale równie dobrze można ułożyć z nich bukiet w donicy i postawić w salonie czy w przedpokoju. Taka kompozycja z całą pewnością przykuje uwagę, zachwyci zarówno domowników, jak i gości.

Sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe

W ofercie DecorGURU znajdziesz sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, które w efektywny sposób podkreślą świąteczny klimat Twojego wnętrza. Gwiazda Betlejemska Welwet GW626 w kolorze czerwonym to nieodłączny symbol świąt Bożego Narodzenia. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem szczególnej uwagi i staranności w kwestii detali. Poinsecję można umieścić na przykład w ramach ozdoby na świątecznym drzewku - wówczas ten czerwony, bożonarodzeniowy kwiat ożywi nieco Twoją choinkę. Zieleń i czerwień będą dobrze ze sobą współgrały. Gwiazdę Betlejemską możesz również przymocować do świątecznych stroików lub wkomponować jej kwiaty w adwentowy wieniec. Możliwości jest mnóstwo! Do każdej gwiazdy betlejemskiej dołączona została prosta łodyga z drutu wyrobowego. Średnica główki kwiatowej wynosi 16 cm. Oprócz koloru czerwonego dostępny jest również wariant o barwie białej, dzięki czemu można zdecydować się na jeden z dwóch kolorów lub połączyć je ze sobą. 

W katalogu DecorGURU umieściliśmy także sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, których średnica wynosi 20 cm. Poinsecje barwy białej ze złotymi detalami to równie piękna ozdoba, co tradycyjne, czerwone gwiazdy betlejemskie, z tym wyjątkiem, że pasują nieco bardziej do stylu glamour. Jednakże zarówno jedne, jak i drugie warte są zainteresowania, ponieważ bez nich Boże Narodzenie nie byłoby takie same. Poinsecje to wyjątkowe i niepowtarzalne formy kwiatowej dekoracji.

Kwiaty bożonarodzeniowe jako symbol świąt

Kwiaty bożonarodzeniowe dostępne w asortymencie firmy DecorGURU można uznać za pewien stały już w naszej tradycji symbol świąt. Chyba nie ma osoby i to nie tylko wśród chrześcijan, która nie kojarzyłaby poinsecji z tym wyjątkowym okresem, a także ze zbliżającym się końcem roku. Sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, a konkretnie właśnie gwiazdy betlejemskie, to jeden z elementów świątecznych, które posiadamy w swojej bogatej ofercie. Do stworzenia wyjątkowego stroika będziesz potrzebować też pięknych bombek lub ozdób ceramicznych, które z przyjemnością możemy Ci zaproponować. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami umieszczonymi w naszym katalogu.

Aktywne filtry

Zawieszka drewniane serca 6 sztuk GW503

Na stanie

ŚNIEŻYNKI AKRYLOWE AKRYL 6,5 cm ZESTAW 10 SZTUK

Na stanie

SOPEL LODU AKRYLOWE AKRYL 8,5 cm ZESTAW 5 SZTUK

Na stanie

Dodatek gipsówka biała

Na stanie

Kula bukszpanowa

Na stanie

Kula bukszpanowa ozdobna dodatek

Na stanie

Kula bukszpanowa ozdobna dodatek

Na stanie

Kula bukszpanowa ozdobna dodatek

Na stanie

Kula bukszpanowa ozdobna dodatek

Na stanie

Kula bukszpanowa ozdobna dodatek

Na stanie

Tulipan pojedynczy

Na stanie

Sztuczny liść

Na stanie

Dodatek gipsówka żółta

Na stanie

Liść winogrona

Na stanie

Liść winogrona

Na stanie

Benjamin sztuczny

Na stanie

Liść paproci

Na stanie

Liść sztuczny

Na stanie

Liść alokazji sztuczny

Na stanie

Komplet liści palmy 4 szt

Na stanie

Dodatek asparagus sztuczny

Na stanie

Gałązka asparagus zwisająca

Na stanie

Kwiat pojedynczy wiosenny biały

Na stanie