.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Kwiaty bożonarodzeniowe to bez wątpienia wyjątkowy akcent, jeżeli chodzi o ten magiczny okres w roku. Nadają świętom uroczystej oprawy i wspaniale dekorują wnętrze, sprawiając, że zyskuje na przytulności. Bożonarodzeniowe kwiaty można ustawić na świątecznym stole, w jego centralnym miejscu, ale równie dobrze można ułożyć z nich bukiet w donicy i postawić w salonie czy w przedpokoju. Taka kompozycja z całą pewnością przykuje uwagę, zachwyci zarówno domowników, jak i gości.

Sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe

W ofercie DecorGURU znajdziesz sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, które w efektywny sposób podkreślą świąteczny klimat Twojego wnętrza. Gwiazda Betlejemska Welwet GW626 w kolorze czerwonym to nieodłączny symbol świąt Bożego Narodzenia. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem szczególnej uwagi i staranności w kwestii detali. Poinsecję można umieścić na przykład w ramach ozdoby na świątecznym drzewku - wówczas ten czerwony, bożonarodzeniowy kwiat ożywi nieco Twoją choinkę. Zieleń i czerwień będą dobrze ze sobą współgrały. Gwiazdę Betlejemską możesz również przymocować do świątecznych stroików lub wkomponować jej kwiaty w adwentowy wieniec. Możliwości jest mnóstwo! Do każdej gwiazdy betlejemskiej dołączona została prosta łodyga z drutu wyrobowego. Średnica główki kwiatowej wynosi 16 cm. Oprócz koloru czerwonego dostępny jest również wariant o barwie białej, dzięki czemu można zdecydować się na jeden z dwóch kolorów lub połączyć je ze sobą. 

W katalogu DecorGURU umieściliśmy także sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, których średnica wynosi 20 cm. Poinsecje barwy białej ze złotymi detalami to równie piękna ozdoba, co tradycyjne, czerwone gwiazdy betlejemskie, z tym wyjątkiem, że pasują nieco bardziej do stylu glamour. Jednakże zarówno jedne, jak i drugie warte są zainteresowania, ponieważ bez nich Boże Narodzenie nie byłoby takie same. Poinsecje to wyjątkowe i niepowtarzalne formy kwiatowej dekoracji.

Kwiaty bożonarodzeniowe jako symbol świąt

Kwiaty bożonarodzeniowe dostępne w asortymencie firmy DecorGURU można uznać za pewien stały już w naszej tradycji symbol świąt. Chyba nie ma osoby i to nie tylko wśród chrześcijan, która nie kojarzyłaby poinsecji z tym wyjątkowym okresem, a także ze zbliżającym się końcem roku. Sztuczne kwiaty bożonarodzeniowe, a konkretnie właśnie gwiazdy betlejemskie, to jeden z elementów świątecznych, które posiadamy w swojej bogatej ofercie. Do stworzenia wyjątkowego stroika będziesz potrzebować też pięknych bombek lub ozdób ceramicznych, które z przyjemnością możemy Ci zaproponować. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami umieszczonymi w naszym katalogu.