.

Aktywne filtry

PRODUKT OUTLETOWY.

SKRZAT KRASNAL GNOM Z SERDUSZKIEM.

PRODUKT NIE PODLEGA ZWROTOWI!

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

SKRZAT KRASNAL GNOM 40CM CZERWONY.

PRODUKT NIE PODLEGA ZWROTOWI.

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Skrzat leżący z choinką ozdoba świąteczna.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

SKRZAT KRASNAL GNOM 40CM CZERWONY.

PRODUKT NIE PODLEGA ZWROTOWI.

Na stanie

Skrzaty to bajkowe postacie o charakterystycznym wyglądzie. Są bowiem niskiego wzrostu, mają wąsy i długie brody, noszą śmieszne czapki oraz kubraki. Krasnale są nie tylko ulubieńcami dzieci, ale wzbudzają również sympatię wśród osób dorosłych, którym przypominają się niezwykłe lata dzieciństwa. Sklep DecorGURU ma w swojej ofercie bożonarodzeniowe skrzaty, które będą dosłownie wymarzoną, świąteczną ozdobą i sprawią, że Twoje wnętrze nabierze baśniowego charakteru. Nie zostaną niezauważone, ponieważ każdy z gości przystanie obok nich z podziwem, by choć przez ułamek sekundy przenieść się wspomnieniami do czasów swojej młodości.

Świąteczne skrzaty od DecorGURU

Świąteczne skrzaty to charakterystyczna ozdoba, która pobudza naszą wyobraźnię i sprawia, że każdemu robi się cieplej na sercu. Kojarzone są przede wszystkim z humorem, ale i z pracowitością, przez co są uwielbiane przez ludzi na całym świecie. Właśnie przez wzgląd na sympatię do tych uroczych stworzeń, postanowiliśmy umieścić tego typu figurki w naszym asortymencie. Można w nim znaleźć chociażby parę skrzatów na rozsuwanych nogach. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość oraz piękno całej ekspozycji. Figurki są w odpowiedni sposób obciążone, dzięki czemu nie przewracają się, zachowując stabilność. W czapkach umieszczony został drut, przy pomocy którego możliwe jest układanie ich w dowolnym kierunku. Nogi skrzatów są regulowane, co pozwala na osiągnięcie różnych wysokości, w zależności od potrzeb i upodobań. Krasnale można ustawić przy choince, obok kominka, na świątecznym stole lub na półce. Para skrzatów z całą pewnością nada się także jako prezent choinkowy dla bliskiej osoby.

Skrzaty bożonarodzeniowe duże to niezastąpiona aranżacja świąteczna, której po prostu nie można podrobić. Sklep DecorGURU prezentuje charakterystyczne rozwiązania dekoracyjne, także te, rodem z książek dla dzieci. Siedzący skrzat to kolejna propozycja godna polecenia. Możesz podarować go przyjacielowi lub udekorować nim własne pomieszczenie. Szary siedzący skrzat zachowuje stabilną pozycję dzięki obciążeniu, a jego czapkę można układać w dowolnym kierunku.

Wybierz urocze skrzaty bożonarodzeniowe

Skrzata można umieścić pod choinką, na półce, na stole lub posadzić na podłodze, aby pilnował drzwi - będzie wówczas pełnić funkcję praktycznego stopera. Zwolennicy bajkowych klimatów bez wątpienia zachwycą się także leżącym skrzatem bożonarodzeniowym, który trzyma w rękach choinkę. Jego pozycja jest również pewna dzięki obciążeniu, a czapkę można formować przy pomocy drutu. Miejsce, w którym go umieścisz, zależy tylko od Ciebie - możesz położyć go obok łóżka, pod choinką lub na półce. Praktycznie wszędzie będzie mu dobrze, a już na pewno nie będzie narzekał. Wszystkie, dostępne w naszej ofercie skrzaty świąteczne mają jedno, podstawowe zadanie - pilnować bożonarodzeniowej atmosfery, wprowadzając do niej nieco dziecięcej fantazji. Mamy nadzieję, że Twoje domowe wnętrze również się nią wypełni!