.

Aktywne filtry

PRODUKT OUTLETOWY.

Stojak wieszak na bombkę 10cm koło srebrne wysokość 14cm.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY!

Stojak Wieszak na Bombkę bombka 12cm Gwiazda.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Stojak wieszak na bombkę 15cm koło wysokość 19cm.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Stojak wieszak na bombkę 12cm koło wysokość 17cm.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, którym warto dzielić się ze swoimi bliskimi. Spędzamy go w gronie rodzinnym, przygotowując nie tylko potrawy, ale i cały wystrój wnętrza. Co Tobie najbardziej kojarzy się z Bożym Narodzeniem? Nam przede wszystkim choinka i wiszące na niej bombki! Zazwyczaj w domu stawia się jednak jedno drzewko w głównym pokoju, najczęściej w salonie, a co z resztą domu? Jak udekorować inne pomieszczenia i jak zaprosić do każdego zakamarka prawdziwego ducha Bożego Narodzenia? W DecorGURU mamy wspaniały pomysł! Różne inspiracje oraz podążanie za nowymi trendami pozwoliły nam stworzyć wyjątkową kolekcję kolorowych bombek w alternatywnym wydaniu! Czyli takim, których wcale nie musisz wieszać na choince, a możesz postawić na szafce w dowolnym miejscu. Stojaki do bombek pozwolą je właściwie utrzymać i wyeksponować. Dzięki nim będziesz mógł zaaranżować całe mieszkanie na czas Bożego Narodzenia dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

Stojaki na bombki w ciekawym wydaniu

Wieszak na bombki charakteryzuje się prostą formą, ale przez to właśnie sam w sobie jest piękną podstawą dla wybranej bombki. Tworzone w różnych wersjach kolorystycznych, mają też odmienne kształty podstaw, jak na przykład stojak-wieszak na bombkę koło. Dostępny w kolorze złotym i srebrnym, więc bez problemu wkomponujesz go w daną aranżację. Klasyka oraz prostota formy sprawiają, że jest idealny do wyeksponowania bombki. W katalogu DecorGURU mamy również do zaoferowania stojaki do bombki zachwycające subtelnym wykonaniem, takie jak stojak-wieszak na bombkę Gwiazda. Model ten występuje w kilku różnych rozmiarach, na co warto zwrócić uwagę podczas dobierania go do bombki. Dostępny jest w kolorach zarówno złotym, jak i srebrnym - idealnie odzwierciedlających uroczysty charakter świątecznych dni.

Najpiękniejsze stojaki do bombek do Twojego domu

Dla nas najbardziej liczysz się Ty oraz Twoje święta, dlatego dbamy o to, żeby każdy nasz produkt, w tym stojak do bombki, był wyjątkowy i służył przez długie lata. Wykonujemy je z wysokiej jakości metali oraz używamy certyfikowanych farb, które są w pełni bezpieczne dla wszystkich domowników. Malowanie proszkowe sprawia, że farba dobrze trzyma się tworzywa i nie będzie odpryskiwać nawet po latach użytkowania. Liczy się dla nas kolor, trendy i szyk! Oferujemy przepiękne kolekcje na każdy sezon. Nasz stojak na bombki będzie pięknym dodatkiem do Twojego domu i wzbogaci wystrój wnętrz na czas Bożego Narodzenia. Poza świętami może służyć jako zawieszka na inne dekoracje - nie musisz go chować do szafy! Solidna konstrukcja sprawia, że można go bezpiecznie przechowywać bez obawy o to, że ulegnie wygięciu czy zniszczeniu. Koniecznie sprawdź nasz pełen asortyment i uzupełnij swoje dekoracje o najnowsze propozycje. Razem sprawimy, że zbliżające się święta będą wyjątkowe!