.

Aktywne filtry

PRODUKT OUTLETOWY.

Anioł ceramiczny 10 cm GW228

Produkt nie podlega zwrotowi.

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Anioł ceramiczny 14 cm GW227.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Anioł ceramiczny 19 cm GW222.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Ozdoba świąteczna Mikołaj ceramiczny 19 cm.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Ozdoba świąteczna Mikołaj ceramiczny 10 cm.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Drewniany Anioł LED na baterię.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Produkt może posiadać zarysowania oraz inne wady widoczne na zdjęciach!

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Ozdoba świąteczna Mikołaj ceramiczny 14 cm.

Produkt nie podlega zwrotowi.

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY!

Produkt może posiadać drobne wady widoczne na zdjęciach.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Ostatnie sztuki w magazynie

Ozdoby ceramiczne od lat stanowią pewien stały punkt w kwestii dekorowania pomieszczeń. Tego typu tworzywa powstają w procesie wypalania właściwie uformowanej gliny. Z racji tego, że przyjmują różnego rodzaju kształty, mogą być wykorzystywane praktycznie wszędzie i w każdym momencie. Również w święta Bożego Narodzenia Twoje wnętrze może wypełnić się elementami ceramicznymi w postaci figurek i naczyń ozdobnych. Koniecznie sprawdź nasz asortyment i wybierz coś wyjątkowego do swojego domu.

Bożonarodzeniowe ozdoby ceramiczne

Ozdoby ceramiczne bożonarodzeniowe umieszczone w asortymencie sklepu DecorGURU to dekoracje z najwyższej półki. Wśród nich znaleźć można na przykład anioły ceramiczne różnej wielkości. Biały anioł wykonany z ceramiki może zostać umieszczony na stroiku, ale możesz postawić go również na świątecznym stole lub po prostu na półce czy parapecie. Będzie doskonałą ozdobą nowoczesnego, ale też klasycznego wnętrza. Kolor biały jest neutralny i niezobowiązujący, przez co wspaniale nadaje się do aranżacji przestrzeni. Doskonale oddaje też charakter świąt. Ceramiczna ozdoba świąteczna w postaci anioła będzie miłym upominkiem pod choinkę dla rodziny i przyjaciół.

Dzieci z pewnością zachwyci ceramiczny koń na biegunach, który przeniesie je w magiczny i baśniowy świat wyobraźni. Precyzyjnie dopracowane szczegóły figurki oraz jej fabryczne postarzenie nadają całości wysublimowanego charakteru. Konik na biegunach będzie bardzo dobrze prezentował się ustawiony na kominku, ale równie dobrze sprawdzi się wyeksponowany na stole, półce, czy parapecie wśród innych ozdób.

Ozdoby ceramiczne do domu

Ozdoby ceramiczne do domu, które uzupełnią Twoje bożonarodzeniowe wnętrze, to również renifery umieszczone w katalogu DecorGURU. Wśród tych figurek wyróżnić możemy chociażby klasyczne renifery z ceramiki o barwie białej, w stylu glamour - w kolorze złotym, jak również w formie ceramiki holo. Jest to dekoracja z holograficzną powłoką dopracowaną w każdym calu. Wprowadzi świąteczny klimat do Twojego pomieszczenia i sprawi, że Boże Narodzenie zyska jeszcze więcej wyrazu. Nikt nie przejdzie obok tej świątecznej ozdoby obojętnie.

Piękne, ceramiczne ozdoby świąteczne 

Kolejne figurki świąteczne ceramiczne umieszczone w ofercie naszego sklepu to mikołaje, bez których trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia. Piękne postacie w kolorze białym będą doskonałym uzupełnieniem stroika. To ponadczasowa ozdoba, która z całą pewnością będzie służyła latami. Nadaje się także na prezent choinkowy dla bliskich. W naszym sklepie dostępne są również w zestawie składającym się z trzech sztuk. 

Ceramiczne ozdoby świąteczne wprowadzają pewien ciepło do każdego wnętrza. Gwarantujemy, że decydując się na figurki z naszej oferty, zyskasz nie tylko piękne dekoracje w tradycyjnym stylu, ale przede wszystkim niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat, którego nie da się podrobić. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałej oferty z zakresu ozdób bożonarodzeniowych. Mamy piękne bombki, choinki, stojaki oraz inne dekoracje.