.

Aktywne filtry

BOMBKA FIGURKA PORZECZKA

Obecnie brak na stanie

BOMBKA CHOINKOWA SZKLANA MALOWANA BUS LONDYŃSKI

Obecnie brak na stanie

BOMBKA SAMOCHÓD WYŚCIGÓWKA MINI COOPER

Ostatnie sztuki w magazynie

BOMBKA STARY SPORTOWY SAMOCHÓD

Ostatnie sztuki w magazynie

BOMBKA FIGURKA MIKOŁAJ NA MOTORZE 

Na stanie

Bombka szklana choinkowa figurka ciastek

Na stanie

BOMBKA BOMBKI YORK DŁUGOWŁOSY

Na stanie

Bombka szklana choinkowa figurka latarenka mini

Na stanie

BOMBKA SZKLANA SKRZAT Z LATARENKĄ

Na stanie

BOMBKA FIGURKA MIKOŁAJ CZERWONY

Na stanie

Bombka szklana choinkowa figurka biały Mikołaj

Na stanie

BOMBKA FIIGURKA KRASNAL

Na stanie

BOMBKA FIGURKA KRASNAL

Na stanie

BOMBKA FIGURKA NARTY

Na stanie
Na stanie

Bombka szklana choinkowa figurka lew mini

Na stanie

Bombka szklana choinkowa figurka krecik mini

Na stanie

BOMBKA FIGURKA KOTEK MINI

Na stanie

BOMBKA  BOMBKI CYTRYNA

Na stanie

BOMBKA  BOMBKI WALIZKA PODRÓŻNA KWIATY

Na stanie

BOMBKA BOMBKI CZERWONY TRAKTOR

Na stanie

Takie ozdoby świąteczne ze względu na swoją oryginalność są zawsze pieczołowicie przechowywane i chętnie wykorzystywane w okresie świąteczno-noworocznym. Przywołają miłe wspomnienia oraz sprawiają, że każda wieczerza wigilijna jest wyjątkowa. Z uwagi na delikatność surowca bombek nie wysyła się razem z innymi dekoracjami. Dzięki temu nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu i przyniosą radość wszystkim domownikom.

Na stanie

BOMBKA ARBUZ

Na stanie

BOMBKA BOMBKI BAŁWAN CZERWONY SZALIK CZARNA CZAPKA

Na stanie

BOMBKA BOMBKI BAŁWAN NA SANKACH CZERWONY SZAL

Na stanie

BOMBKA BOMBKI BAŁWAN ŚWIĘCĄCY PREZENT DUŻY

Na stanie

BOMBKA BOMBKI CHOINKA MAŁA ZIELONA

Na stanie

BOMBKA BOMBKI BETONIARKA MAN DUŻA ŻÓŁTA

Na stanie

BOMBKA BOMBKI CZARNY MOTOR

Na stanie

BOMBKA BOMBKI CZERWONY BĘBENEK

Na stanie

BOMBKA BOMBKI DUŻY PIES SPANIEL

Na stanie

BOMBKA BOMBKI JAMNIK TRAWA DUŻY

Na stanie

BOMBKA BOMBKI KOMINIARZ

Na stanie

BOMBKA BOMBKI KOSMONAUTA DUŻY

Na stanie

Z czym kojarzą Ci się święta Bożego Narodzenia? Nam przede wszystkim z choinką! To wyjątkowe drzewko, które stawiasz w domu raz do roku, zawsze dekorowane jest najróżniejszymi akcesoriami, takimi jak lampki, girlandy, łańcuchy i gwiazda na szczycie. Jednak jej serce stanowią właśnie bombki. Te piękne, kolorowe dekoracje mogą przybierać przeróżne formy - nie tylko tradycyjnej kuli. Bombki-figurki cieszą się ogromną popularnością od wielu lat i przyciągają uwagę zarówno najmłodszych domowników, jak i starszych, przywołując wspomnienia dobrych chwil. Dzięki różnorodności bombka szklana figurka może nawiązywać do folkloru, zagranicznych trendów lub być wesołymi akcentami z życia codziennego. Dobranie ślicznego zestawu figurek do kompletu z klasycznymi bombkami stworzy niezapomnianą kompozycję, która zachwyci wszystkich domowników i przybyłych gości.

Bajkowy świat bombek-figurek

Zdecydowałeś się na zakup bombek figurek szklanych - tylko co teraz? Które wybrać, jaką kompozycję stworzyć? Na jakie kolory się zdecydować? Nasza odpowiedź jest jasna - zaszalej! Pozwól ponieść się wyobraźni, zapytaj rodzinę, co lubi i skomponuj choinkę, która w wyjątkowy sposób Was połączy! Bombki choinkowe figurki możesz wybrać pojedynczo lub dopasować do aktualnie planowanej kompozycji. Zastanawiałeś się, czy nie warto wprowadzić tematycznych świąt? W jednym roku owoce i warzywa (bombka-figurka Banan Marchew czy Groszek), w drugim folklor (bombka-figurka Kominiarz czy Mała Bawarka), a w trzecim odrobina zagranicznego szyku i wystroju angielskiego (bombka-figurka Budka Telefoniczna). Brzmi ciekawie? Dzięki bogatemu asortymentowi w sklepie DecorGURU aranżacja Twojej choinki ograniczona jest wyłącznie Twoją wyobraźnią! Z pięknych, bożonarodzeniowych akcentów mamy do zaproponowania bombkę figurkę Bałwan w Szaliku, Małą Choinkę, Mikołaja Ćwiczącego i wiele innych. Nie zabraknie również tematycznych bombek-figurek zwierzęcych, jak na przykład Jamnik oraz Jeż. Unikalne kształty i możliwość tworzenia zestawów czyni je prawdziwą gratką dla kolekcjonerów ręcznie tworzonych dzieł.

Bombki, w których liczy się duch Bożego Narodzenia

W DecorGURU w pełni rozumiemy (i czujemy!) ducha Bożego Narodzenia. Troszczymy się o to, aby każda bombka została dopracowana do ostatniego pociągnięcia pędzla i dokładnie ozdobiona. Dekoracje są w pełni oryginalne, ponieważ każda z nich wykonywana jest ręcznie - dokładnie wydmuchiwana, a następnie ręcznie malowana odpowiednio dobranymi farbami. Dbałość o szczegóły czyni je niezwykle pięknymi dodatkami do choinki bożonarodzeniowej. Wysoka jakość produkcji oraz dobranych materiałów czyni je elementami ozdobnymi, trwałymi przez wiele lat użytkowania. Zachowają swoją bogatą kolorystykę i przy prawidłowym przechowywaniu nie ulegną odpryskom czy pęknięciom. Bombki-figurki to rewelacyjny wybór dla każdego. Dzięki tak indywidualnym wzorom możesz wyrazić swoje pasje, zainteresowania lub marzenia. Powieś na choince bombkę w kształcie motocyklu, statku, gitary czy pieska, aby podkreślić swoje pragnienia i w ciekawy sposób przekazać je bliskim. Gdy za rok wyjmiesz je z pudełka, będziesz mógł stwierdzić, czy dane marzenie już się spełniło. Takie bombki świąteczne-figurki są też pomysłem na przepiękny, spersonalizowany prezent, np. dla Babci czy dobrego przyjaciela.