.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Święta wielkanocne zbiegają się z początkiem wiosny, kiedy przyroda budzi się z zimowego letargu. Kwitnące kwiaty, pierwsze promienie słońca i radosny czas spędzony z rodziną to wyjątkowy moment motywujący do przeniesienia pozytywnej energii wprost do domu. Prezentujemy stroiki wielkanocne, które będą nieocenioną dekoracją suto zastawionego stołu, udekorują komodę, zadbają też o klimat w przedpokoju. Starannie dopasowane detale wpasują się w charakter każdej aranżacji. Oprócz stylowych wianków, kompozycji kwiatowych, dekoracji w postaci zajączków czy kolorowych jajek oferujemy również estetyczne stroiki wielkanocne na cmentarz. Eleganckie komplety pozwolą przenieść rodzinnego ducha w miejsce zadumy, gdzie spoczywają najbliżsi.

Kolorowe stroiki wielkanocne

Barwne dekoracje z pewnością wyróżniają kompozycje dominujące w okresie świąt wielkanocnych. Szczególnie popularnymi kolorami są: zieleń, niebieski, żółty, różowy i biały. Napawają optymizmem i kojarzą się z wiosną. Stroiki wielkanocne łączą różnorodne materiały i faktury, dzięki czemu są bardzo oryginalne. Uwagę zwracają małe, kolorowe kwiatki zestawione z przepiórczymi jajkami bądź pisankami wykonanymi z odpornego tworzywa. Dużym zainteresowaniem cieszą się stroiki świąteczne na Wielkanoc w formie wianków bądź kompozycje na tacce z ceramicznymi zającami i świeczkami w kształcie jajek. Misternie ułożony stroik zdobi stół czy stolik kawowy, wprowadzając we wnętrzu świąteczny klimat.

Stroiki wielkanocne na cmentarz

Wiele osób decyduje się na zakup stroików wielkanocnych na cmentarz. Chęć wspólnej celebracji wyjątkowego momentu zmartwychwstania z pewnością motywuje do wyboru kolorowej kompozycji. Stroiki wielkanocne muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, aby ich estetyka nie uległa zmianie w wyniku oddziaływania warunków atmosferycznych. Kwiaty i dekoracje z tworzywa sztucznego pozostają odporne na czynniki zewnętrzne. Atutem jest również wykorzystanie stabilnej podstawy w postaci pianki i donicy, wytrzymałej tacki bądź wiklinowych wianków. W ostatnim sezonie popularnością cieszą się dekoracje wielkanocne z wykorzystaniem sztucznego mchu. Zielona ozdoba świetnie wpisuje się w klimat wiosennych stroików na Wielkanoc. Ponadto mech świetnie wygląda z kolorowymi jajkami i żółtymi żonkilami, które w okresie wielkanocnym najczęściej goszczą w wazonach.