.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Święta wielkanocne to czas, który należy celebrować w towarzystwie najbliższych. Otaczanie się klimatycznymi dekoracjami sprzyja budowaniu pozytywnej aury. Nic tak nie wprawia w wiosenny nastrój, jak kwiaty wielkanocne. W naszej ofercie przygotowaliśmy kompozycje kwiatowe pod różnorodną postacią. Oferujemy zarówno sztuczne kwiaty z możliwością samodzielnego wykonania dekoracji, jak i gotowe stroiki czy wianki wielkanocne, które świetnie wpasują się w wyjątkowy klimat świąt. W czasie Wielkanocy na stole nie może zabraknąć żółtych tulipanów, pięknych hiacyntów, prymulek, wyjątkowych żonkili lub ponadczasowych róż.

Sztuczne kwiatki na Wielkanoc

Sztuczne kwiatki na Wielkanoc to świetna alternatywa. Są trwałe i niezwykle estetyczne. Intensywne kolory nie odbiegają od żywych kwiatów ciętych lub doniczkowych. Ich atutem jest możliwość wygodnego przechowywania na kolejne święta czy też stworzenia innych dekoracji pasujących na co dzień. Ponadto kwiaty na Wielkanoc można ułożyć w kreatywny sposób w stroikach i wiklinowych kosztach bez obaw o każdorazowe podlewanie. Kolorowe kompozycje kwiatowe świetnie wyglądają z palmami wielkanocnymi, ceramicznymi dekoracjami lub własnoręcznie namalowanymi pisankami. Stabilna konstrukcja bądź estetycznie wyglądające pojedyncze kwiaty na Wielkanoc do wazonu z pewnością wprowadzą do wnętrza domu wyjątkowy nastrój i mnóstwo pozytywnej energii.

Kwiaty wielkanocne na cmentarz

Wielkanoc kojarzy się z wiosną, jednakże w tym okresie niejednokrotnie pogoda potrafi zaskoczyć. Ryzyko zniszczenia pięknych kompozycji jest bardzo prawdopodobna, dlatego zdecydowanie bezpieczniejszą alternatywą na cmentarz będą kwiaty wielkanocne sztuczne. Wysoka jakość wykonania i intensywne barwy świetnie prezentują się zarówno w wazonie, jak i w kreatywnych stroikach umieszczanych na nagrobkach. Są odporne, nie wymagają podlewania, dlatego będą pięknie prezentować się przez dłuższy czas. Kwiaty wielkanocne na cmentarz to świetny sposób, aby przenieść chwile radości w miejsce spoczynku najbliższych, którzy mimo braku przy rodzinnym stole wciąż pozostają w naszych sercach.