.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Przygotowywanie domu na święta wielkanocne jest pełne ekscytacji. Budząca się do życia przyroda zachęca do przemycenia kolorowych dodatków, kwiatów w wazonie i uroczych wianków wielkanocnych. Dostępne w naszej ofercie propozycje świetnie nadają się do udekorowania drzwi, przyozdobienia stołu na uroczyste śniadanie przy święconce bądź też jako elegancka ozdoba na nagrobek bliskich w wiosennych barwach. Do dyspozycji oddajemy wianki wielkanocne wykonane z dbałością o każdy szczegół. Starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości materiały oraz dekoracje wychodzące spod rąk artystów to świetny sposób, aby zaprosić wiosnę do swojej codzienności.

Kolorowe wianki na Wielkanoc

W dekoracjach wielkanocnych dominują pozytywne kolory, które przypominają o wiośnie. Nawet jeśli pogoda za oknem nie rozpieszcza, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić pozytywną aurę budzącej się do życia przyrody do domu. Wianki na Wielkanoc, które mamy do zaoferowania, charakteryzują się niezliczoną ilością kwiatowych kompozycji w towarzystwie unikalnych ozdób kojarzonych z wyjątkowymi dla chrześcijan wydarzeniami. Zielony bukszpan, baranek jako symbol pokoju, urocze zajączki i kolorowe pisanki to tylko niektóre z dekoracji, które dumnie goszczą na wiankach wiklinowych na Wielkanoc. Te z kolei obfitują w zieleń i pozytywne kolory. Najczęściej pojawiają się akcenty różu, żółci i niebieskiego, które świetnie wyglądają z naturalnym kolorem przepiórczych jajek bądź obręczą brązowej wikliny. Popularnym wyborem jest też wianek opleciony sztucznym mchem i paprocią. Dekoracja dodaje elegancji i pozwala na estetyczne dopasowanie innych ozdób w podobnym stylu. Wianek uroczo wygląda z aromatycznymi świecami na stole, dopełniając charakter tradycyjnej porcelany lub nowoczesnej zastawy stołowej.

Wianki wielkanocne na drzwi

Wianki wielkanocne montowane na drzwiach wejściowych to chętnie wybierany rodzaj dekoracji w wielu domach. Mocowane na wygodny przylepiec pięknie zdobią wejście, wprowadzając świąteczny nastrój już od progu. Popularnością cieszą się wianki zdobione wielobarwnymi kwiatami bądź też zielone wianki z piórkami i jajkami przepiórczymi, które świetnie przełamują intensywność bukszpanu. Na wiklinowej konstrukcji nie może zabraknąć wiosennych akcentów w postaci delikatnych, pastelowych zdobień, które można dopasować do estetyki wnętrza.

Wianki wielkanocne na cmentarz

Na cmentarzu również nie może zabraknąć uroczych dekoracji, które pozwalają celebrować wyjątkowy, świąteczny czas. Wianki wielkanocne na cmentarz sprawdzają się świetnie z uwagi na konstrukcję i ich stabilność. Wiklina jest dość ciężka oraz odporna na czynniki niekorzystne, dlatego może udekorować nagrobek bez obaw o uszkodzenie samego stroika lub płyty pomnika. Atutem jest również możliwość dopasowania do delikatnego wianka wiosennego bukietu do wazonu, na przykład z żółtych żonkili bądź czerwonych tulipanów i umieszczenie wewnątrz wianka znicza. Wielkanocne dekoracje nie muszą wykorzystywać motywu kojarzonego ze świętem. Wiele osób decyduje się na uniwersalny wianek wielkanocny na cmentarz, rezygnując z charakterystycznych zajączków i jajek na rzecz kolorowych kwiatów, które mimo upływu czasu wciąż wyglądają elegancko.