.

Aktywne filtry

Gałązka asparagus zwisająca

Na stanie

Bluszcz girlanda dekoracyjna zwisająca x15 zielona

Ostatnie sztuki w magazynie

Bluszcz pojedyncza girlanda roślina wisząca 270 cm

Na stanie

Bluszcz sztuczny Hedera

Na stanie

Dodatek bluszcz mini barwinka 97 cm zielony

Na stanie

Dodatek gałązka x4 mini barwinek 69cm

Na stanie

Stawiamy na najnowsze dekoracje zapewniające ponadczasowy wystrój i sprawdzające się w każdym pomieszczeniu. Zgodnie z tym przekonaniem proponujemy bluszcze, które dominują wśród najpopularniejszych pnączy doniczkowych. Rośliny te prezentują się unikatowo w każdym zastosowaniu – zarówno ustawione na komodach, jak i wysokich półkach. Największym atutem oferowanych przez nas bluszczy pospolitych jest efekt pnączy wprowadzający niezwykle fantazyjny, unikatowy klimat. Roślina wyróżnia się zielonymi, trójklapowymi liśćmi i długimi pędami, dzięki czemu pozwala na mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Prezentowane u nas bluszcze do domu dostępne są w sztucznej formie, która posłuży przez bardzo długi czas. Kompozycje roślinne będą doskonałą alternatywą dla prawdziwych kwiatów, które bardzo szybko więdną, tracąc swoje najcenniejsze wartości.

Najwyższej jakości bluszcze z przepięknym efektem pnączy

Bluszcz pospolity dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego to okazała roślina sztuczna, której pędy zwisają w dół doniczki. Pozwala to na osiągnięcie unikatowej ozdoby do salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni czy nawet łazienki. Bluszcze w domu doskonale będą prezentować się na wysoko zawieszonych półkach i podstawkach, z których roślina będzie piąć się po ścianie. Oferowane przez nas dekoracje wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na ich wygląd bardzo zbliżony do rzeczywistego. Bluszcze sztuczne bardzo trudno odróżnić od tradycyjnych roślin zakupionych w kwiaciarni, za co odpowiada precyzyjny dobór liści i kolorystyki. Oferowane przez nas kompozycje dostępne są zarówno w większych, jak i mniejszych formach. Okazałe bluszcze pospolite będą bardzo ciekawie wyglądać na dużych komodach bądź szafach, gdyż trójklapowe liście będzie można ułożyć na blacie. Stworzy to unikatowy efekt dekoracyjny, dbający o przytulny wystrój pomieszczenia.

Bluszcze w domu – najlepszy sposób na przytulny charakter wnętrza

Dostępne w naszym sklepie internetowym bluszcze wyróżniają się intensywną, prawdziwą kolorystyką głębokiej zieleni. Pnące się liście doskonale prezentują się w każdej aranżacji wnętrza – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Bluszcze w domu skutecznie zadbają o przytulność i dopełnienie obecnej stylizacji. Głęboka zieleń liści doskonale będzie prezentować się na tle ciemnych lub jasnych mebli, wprowadzając odrobinę barwnego charakteru. Pozwoli to na ożywienie pomieszczenia, w którym domownicy poczują się w pełni komfortowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym w bardzo korzystnych cenach.