.

Aktywne filtry

PRODUKT OUTLETOWY.

Wstążka futerko różowe 4 X 200cm Outlet.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Wstążka futerko szare 4 X 200cm Outlet.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

PRODUKT OUTLETOWY.

Wstążka futerko brązowe 4 X 200cm Outlet.

Produkt nie podlega zwrotowi!

Obecnie brak na stanie

Wstążki ozdobne to przede wszystkim wspaniały dodatek do bukietów, zarówno sztucznych jak i żywych. Pozwalają w elegancki sposób złapać kwiaty w dokładnie takim ułożeniu, jaki został skomponowany, aby nie uległy przesunięciu podczas wkładania ich do wazonu. Pełni przede wszystkim funkcję ozdobną, stanowiąc uroczy dodatek całej kompozycji. Podkreślają kolorystykę bukietu, ale również okazji, na jaki jest on tworzony. Wstążki ozdobne do kwiatów mogą bowiem posłużyć nie tylko do nich, ale również jako sposób na zapakowanie prezentu, aby uniknąć sklejania ozdobnych papierów mało elegancko wyglądającą taśmą klejącą. Wybierając neutralne i delikatne kolory bądź egzemplarze z łagodnymi wzorami, można zyskać uniwersalny sposób na pakowanie zarówno kwiatów, jak i paczek. Ozdobne wstążki mogą być również używane do dekorowania wnętrz, zwłaszcza podczas imprez okolicznościowych.

Wstążki do kwiatów - jakie wybrać?

Komponując bukiet, ważna jest okazja, na jaką jest on przygotowywany. Na walentynki warto zdecydować się na śliczne, czerwone wstążki do podkreślenia czerwonych czy białych kwiatów. Z okazji ślubu lepiej wybrać delikatniejsze kolory, takie jak pudrowy róż, błękit czy najbardziej pożądaną biel. Wstążka ozdobna jest bardzo dobrym sposobem na podkreślenie intencji oferowanych kwiatów, a także okazji, z jakiej jest wręczana. Wybrane modele z tematycznymi napisami, takimi jak “Happy Birthday” lub “Z okazji Rocznicy” mogą wywołać uśmiech na twarzy każdego, symbolizując Twoją pamięć o tych najważniejszych dniach, które warto świętować. Należy zwrócić uwagę, aby wstążka ozdobna do kwiatów była dopasowana nie tylko okolicznościowo, ale również kolorystycznie do wybranego bukietu. Są kolory, które doskonale się uzupełniają jak i te, które się ze sobą gryzą - na przykład nie powinno się dobierać fioletowej wstążki do niebieskich kwiatów.

Ozdobne wstążki do kwiatów jako element ozdobny

Bukiety trudno utrzymać w formie stałej, zwłaszcza po włożeniu do wazonu - kwiaty rozpadają się we wszystkich kierunkach i trzeba je na nowo układać. Dzięki ozdobnej wstążce zyskasz nie tylko praktyczny sposób na złapanie wszystkich kwiatów, ale przede wszystkim - elegancki, podkreślając tym samym ich piękno. Wstążki są wytrzymałe i niegroźna im woda. W ofercie sklepu znajdziesz propozycje zarówno długie, błyszczące, jak i matowe, w przeróżnej kolorystyce oraz ciekawych wzorach. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, będzie stanowiła wspaniałe dopełnienie kompozycji kwiatów. Wstążki ozdobne to rewelacyjny sposób na subtelne zdobienie liści, łodyg, jak również pąków.