.

.

BOMBKA SZKLANA RĘCZNIE MALOWANA DZIEWCZYNKA CIASTKO

Bombka szklana figurka dziewczynka ciastko

(0 Opinii)
Na stanie

BOMBKA DZIEWCZYNKA CIASTKO

24,90 zł
Brutto
Ilość:

Stwórz piękny i oryginalny klimat świąt dzięki bombce w kształcie ciastka dziewczynki !!

Bombka ciastko dziewczynka została wykonana z wysokiej jakości szkła. Przedstawia ciastko dziewczynkę ubraną w różową bluzkę i zieloną spódniczkę. Bombka malowana jest farbami najwyższej jakości, dzięki czemu posiada intensywne kolory, a detale zdobione są pięknym brokatem.

Cały proces produkcji wyrobu odbywa się w polskiej fabryce i oparty jest na ręcznym wykonawstwie przez doświadczonych fachowców. Oznacza to, że bombka jest ustnie dmuchana, a następnie dekorowana i ręcznie malowana przez doświadczonych artystów, którzy dbają o każdy szczegół. Dzięki temu każda bombka jest wyjątkowa i ma niepowtarzalny charakter - nie ma drugiej takiej samej.

Od takich słodkości się właśnie zaczęło. Zanim pojawiły się szklane bombki pierwszymi dekoracjami choinek był właśnie słodycze. Dzięki bombce w kształcie ciastka dziewczynki powrócimy do tej tradycji i stworzymy niebanalny wygląd choinki z nutą nowoczesności. Bombka będzie też doskonała do stroików i innych kompozycji świątecznych. Będzie to również oryginalny prezent.

Wymiary:

  • Szerokość: 5,5 cm
  • Wysokość: 8 cm
HP05967
39 Przedmioty
2019-06-18

Referencje

Nowy produkt

Dekoracje i Ozdoby Decor Guru

Produkty powiązane