.

.

BOMBKA SZKLANA RĘCZNIE MALOWANA FLAMING

Bombka figurka flaming

(0 Opinii)
Na stanie

BOMBKA RÓŻOWY FLAMING

74,00 zł
Brutto
Ilość:

Stwórz piękny i oryginalny klimat świąt dzięki bombce w kształcie flaminga !!

Bombka flaming została wykonana z wysokiej jakości szkła. Przedstawia różowego flaminga stojącego na jednej nodze w trawie. Bombka posiada wyraziste kolory, a detale zdobione są brokatem.

Cały proces produkcji wyrobu odbywa się w polskiej fabryce i oparty jest na ręcznym wykonawstwie przez doświadczonych fachowców. Oznacza to, że bombka jest ustnie dmuchana, a następnie dekorowana i ręcznie malowana przez doświadczonych artystów, którzy dbają o każdy szczegół. Dzięki temu każda bombka jest wyjątkowa i ma niepowtarzalny charakter - nie ma drugiej takiej samej.

Dzięki tej bombce dodamy naszej choince niebanalnego, tropikalnego charakteru. Ostatnio pojawiło się wiele dekoracji, które nie kojarzą się ze świętami. I tak właśnie jest z bombką w kształcie flaminga. W ostatnich latach jest to najmodniejszy i oryginalny motyw nie tylko w dekoracjach choinkowych. Bombka będzie też doskonała do stroików i innych kompozycji świątecznych. Będzie to również oryginalny upominek dla miłośników egzotycznych, nowoczesnych i modnych ozdób.

Rozmiar : długość ok 10 cm

A1814
15 Przedmioty
2019-05-09

Referencje

Nowy produkt

Dekoracje i Ozdoby Decor Guru

Produkty powiązane