.

.

BOMBKA SZKLANA DOMEK PIERNIKOWY DECORGURU

Bombka szklana figurka domek z piernika

(0 Opinii)
Obecnie brak na stanie

Bombka figurka domek z piernika to prawdziwe, świąteczne bogactwo barw. Ozdoba, którą oferujemy w naszym sklepie, to istne kolorowe szaleństwo i bożonarodzeniowy zawrót głowy. Intensywność palety kolorystycznej podkręcona została dodatkowo mieniącym się brokatem, podkreślając wyjątkowy charakter figurki. Bombka domek z piernika została wykonana w polskiej manufakturze przez doświadczonych artystów, którzy z wszelką starannością i precyzją ręcznie wykonują ozdoby choinkowe. Rękodzieło w postaci bombki ukazującej piernikową chatkę z całą pewnością przeniesie każdego w bajeczny klimat, pełen magii oraz dziecięcej wyobraźni.

39,00 zł
Brutto
Ilość:

Bombka domek piernikowy

Bombka domek piernikowy jest dmuchana ustnie, a następnie ręcznie malowana i zdobiona, przez co jej wartość wizualna, użytkowa i w końcu też sentymentalna zdecydowanie wzrasta. Ponadto ozdoba ta jest unikatowa oraz jedyna w swoim rodzaju - nie ma drugiej takiej samej. Figurka mierzy 6,5 cm wysokości, natomiast jej szerokość to 4,5 cm. Będzie zatem wspaniałym uzupełnieniem bożonarodzeniowego drzewka lub świątecznych stroików czy też innych kompozycji.

Bombka figurka domek z piernika to swego rodzaju nawiązanie do tradycji i powrót do korzeni świąt Bożego Narodzenia, a konkretnie ich strony wizualnej. Niegdyś bowiem choinki zdobione były różnego rodzaju słodyczami - piernikami, lizakami czy cukierkami. Warto zasięgnąć do tamtych inspiracji i zainwestować w coś, co będzie nam przypominało o tych wyjątkowych czasach. Bombka domek piernikowy jest niczym słodka tęcza okraszona błyszczącym pyłem, która jest w zasięgu ręki każdego z nas. Wystarczy po nią sięgnąć i rozkoszować się pięknymi, barwnymi świętami, na które zasługujemy.

Wymiary:

  • Szerokość : 4,5cm
  • Wysokość: 6,5 cm
HP09284
2019-06-12

Referencje

Nowy produkt

Dekoracje i Ozdoby Decor Guru

Produkty powiązane